Rąstinis namas „Bizonų Saloon – Lietuva"

saloon

Kaip istorinis "VIA HANSEATICA" kelias, jungiantis tokius miestus, kaip: Liubleką, Rostoką (Vokietija), Stetiną, Gdanską (Lenkija), Kaliningradą (Rusija), Šiaulius (Lietuva), Rygą (Latvija), taip ir Europos kelias E6, dar žinomas kaip "VIA BALTICA", tarpusavyje jungiantis Čekiją, Lenkiją, Lietuvą, Latviją, Estiją ir Suomiją, driekiasi šalia Bizonų rančos „Lietuva“, todėl kviečiame užsukti į ją, atsigaivinti, pasistiprinti, o po to galėsite tęsti kelionę toliau.
 Foto_010Foto_027

Apsilankymas pas mus paliks neišdildomą įspūdį. Svečiai gali laiką praleisti specialiai pastatytame, jaukiame rąstiniame namelyje su krosnimi ir židiniu. Galėsite grožėtis kaimo aplinka – vaizdu į beribes pievas ir besiganačius bizonus.

 

saloon1_smsaloon2_sm

Čia, pas mus, svečias gaus visko, ko tik širdis geidžia.
Savaime suprantama, Jums bus patiekiami šviežūs produktai iš Bizonų rančos „Lietuva“. Prie steikų, mėsainių, guliašo ir įvairių rūšių dešrelių taip pat patiekiame vietovei būdingų patiekalų. Mes, šeimininkai, maistą  paruošiame patys ir patiekiame Jums skanauti.

 

saloon3_smsaloon4_sm

 

 

 

 

 

 

 

Pas mus apsilankyti tikrai verta. Pažadame – nesigailėsite.
Kad galėtume išpildyti Jūsų išskirtinius norus ir aptarti smulkmenas, maloniai laukiame Jūsų skambučių telefonu, elektroninio pašto ar Fax laiškų.

 

schelenz_sm